KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 5737833
nr 573 7833
Skulpturer
2 st, Trä, Kina, höjd: 37
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 mars 2009
kl 17:31:01
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr